Dutch Wall Textile
Amsterdam, Nederland
Amsterdam, 2014: de Dutch Walltextile Company begint met textiele wandbekleding die op bestelling gemaakt wordt in de eigen fabriek. Stoffen en dessins krijgen er een non-woven rug en worden per lopende meter geleverd, wat overschot en voorraad beperkt. Dezelfde weefsels zijn ook los verkrijgbaar voor bekleding, gordijnen en kussens, zodat wand en meubel op elkaar afgestemd kunnen worden. Alles gebeurt in eigen huis, op moderne machines, in het hart van de stad.
- Opgericht2014
- Techniekstoffen op non-woven drager, per lopende meter
- Productieop bestelling, in de eigen fabriek
Uit ons productgamma
Ons productgamma telt voor Dutch Wall Textile 38 stalen met 38 dessins - allemaal behang. Enkele dessinnamen uit het gamma: Wombat, Arida, Serene, Wallstreet, Wicker, Typhina, Turmero Uni, Turmero Herringbone, Tartan, Suedine, Suave, Sponge Bouclé, Silk, Sidemen, Sandstone, Salvia, Pontus en Pietra.
Veelvoorkomende materialen: polyester, linnen, zijde, katoen, wol en viscose.
Dit merk voeren wij. Stalen van Dutch Wall Textile kiest u niet van een scherm: u legt ze naast elkaar, houdt ze tegen het licht en voelt het verschil in hand, gewicht en val. Wat er vandaag niet ligt, vragen we voor u op bij het merk.
Bel 09 233 95 75 of maak een afspraak: open van maandag tot vrijdag, op afspraak, Hundelgemsesteenweg 734/1 in Merelbeke-Melle.



Beeldmateriaal © Dutch Wall Textile